Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова колонка Rocterm ВПГ 8АЕ - відмінний газовий проточний водонагрівач,відповідність ціна-якість, забезпечена необхідним набором систем безпеки та контролю. Оснащена потужним мідним теплообмінником вагою 2 кг, який дозволяє домогтися не тільки високої продуктивності, але і істотно продовжити термін служби колонки.
Особливості димохідної газової колонки ROCTERM
- Автоматичне електронне запалювання
- Мідний важкий 2 кг дворівневий теплообмінник
- Водогазовый вузол збільшений, підвищеної надійності
- Європейське дымоотводящее пристрій
- Пальник з нержавіючої сталі
- Механічне управління
- 1-2 точки водорозбору
- Апарат оснащений всіма сучасними системами безпеки
Технічні характеристики газової колонки Роктерм:
- Модель-Rocterm ВПГ - 8 АЕ
- Тип: димохідна
- Продуктивність, л/хв-8
- Вхід/вихід сантехнічної води 1/2 дюйм"
- Вхід газу дюйм 1/2"
- Діаметр димоходу,мм - 110
- ККД, %-88
- Продуктивність по ГВП при t=25°С, л/хв: 8
- Продуктивність по ГВП при t=40°С, л/хв: 5,20
- Тип підпалу - електронний(батарейки)
- Номінал ефективної теплової потужності, кВт-18
- Тип газу: природний
- Тиск води,МПа-0.018 - 0.68
- Максимальна витрата газу,м. куб - 2,20
- Габаритні розміри ВхШхГ,мм - 520х320х140
- Вага,кг - 7,8
- Гарантія: 2 року
Купити газову колонку Rocterm ВПГ 8АЕ з доставкою по Україні ви можете, оформивши онлайн замовлення у нас на сайті або зателефонувавши за телефоном (050) 194-89-99, (093) 245-23-30, (067) 423-33-86.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 7.8 кг |
| Виробник | ROCTERM |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність номінальна | 18 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Продуктивність | 8 літр/хв |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Стан | Новий |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Регулювання температури | Плавна |
| Дисплей | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Управління водонагрівачем | Гідравлічне |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Розпал пальника | Електронний |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Тип топки | Відкрита |
| Види газового палива | Природний |
| Споживання природного газу | 2.2 куб.м/год |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Робочий тиск газу | 13 мбар |
- Ціна: 3 570 ₴

