Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Варильна поверхня газова Minola MGM 610244 WH.
Газова варильна поверхня, колір-білий, матеріал - емальований метал, ширина 60 см, кількість газових конфорок - 4, електропідпал в ручці управління, чавунні решітки, фронтальна панель управління, перехідник на балонний газ.
Загальний опис газової варильної поверхні Minola MGM 610244 WH:
- Модель — Minola MGM 610244 WH
- Тип поверхні — Газова
- Колір — Білий
- Матеріал поверхні — Емаль
- Виробник — Minola
- Страна производитель — Турция
- Страна регистрация бренда — Польша
- Гарантия от производителя, мес — 12
Функциональные особенности:
- Ширина, см — 60
- Материал решеток — Чугун
- Электроподжиг — в ручке
- Газ контроль — Нет
Комплектация:
- WOK конфорка — Нет
- WOK адаптер — Нет
- Кофе адаптер — Нет
- Plug&Cook (евровилка) — Да
- Гарантийный талон, Инструкция, Монтажный комплект — Да
Технические характеристики:
- Передняя правая конфорка — 0,9 кВт
- Передняя левая конфорка — 1,55 кВт
- Задняя правая конфорка — 2,6 кВт
- Задняя левая конфорка — 1,55 кВт
- Тип газа — природный
- Перехідник на балонний газ — в комплекті
- Потужність підключення, Вт — 6600
- Напруга мережі, В — 220-240
- Частота мережі, Гц — 50-60
- Розміри в упаковці (ШхВхГ), см — 63,7×12,9×57,9
- Розміри без упаковки (ШхВхГ), см — 59х4,5х52,5
- Вага НЕТТО, кг — 10,60
- Вага БРУТТО, кг — 11,80
- Розташування панелі управління — Фронтальне
Купити газову варильну поверхню Minola MGM 610244 WH з доставкою по Україні ви можете, оформивши онлайн замовлення у нас на сайті або зателефонувавши за телефоном (050) 194-89-99, (093) 245-23-30, (067) 423-33-86.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 10.6 кг |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 525 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 6600 |
| Рамка по краях | закруглені краї |
| Тип електропідпалу | в ручках керування |
- Ціна: 2 489 ₴









