Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель JSD18-A1 оптимізованої продуктивності та зменшених розмірів, забезпечує достатню кількість гарячої води і одночасно має привабливу ціну.
Серце водонагрівача — якісний мідний теплообмінник, покритий захисним антикорозійним шаром. Споживана потужність водонагрівача 17.7 кВт, забезпечує стабільне виробництво гарячої води 8.7 л/хв при різниці температур 25°С. При зміні температури водопровідної води в залежності від сезону, змінюється і продуктивність водонагрівача. Так взимку водонагрівач стабільно може виробляти гарячої води до семи літрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roda |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.3 кг |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Потужність номінальна | 18 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Продуктивність | 9 літр/хв |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Споживання природного газу | 1.7 куб.м/год |
| Робочий тиск газу | 13 мбар |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Тип топки | Відкрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 520 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 325 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Так |
| Дисплей | Так |
| Максимальний тиск води | 6 бар |
| Мінімальний тиск води | 0.3 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Розпал пальника | Електронний |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Управління водонагрівачем | Гідравлічне |
| Прискорений нагрів | Так |
- Ціна: 1 859 ₴

