Газова колонка АТЕМ Житомир ВПГ-20 Т
Проточні газові водонагрівачі Житомир призначені для приготування гарячої води, яка використовується для побутових потреб у житлових приміщеннях. Газові водонагрівачі Житомир випускаються за сучасним стандартам і мають багаторівневу систему безпеки. Потужності апарату вистачає для потреб середньостатистичної сім'ї з 3-4 чоловік, він нагріває 10 літрів гарячої води за хвилину, що достатньо для одночасної подачі гарячої води на 2 точки. Апарат призначений для установки в будинках і квартирах, які не мають димохідного каналу, з примусовим відводом продуктів згоряння газу трубою через стіну завдяки турбіні. Коаксіальна труба, яка здійснює відведення вихлопу і забір свіжого повітря для камери згоряння, йде в комплекті з колонкою і має довжину 1 метр, виготовлена з нержавіючої сталі. Газові колонки Житомир спроектовані спеціально для українського ринку і здатні працювати при мінімальному тиску, яке складає всього 0,01 мПа. Водонагрівач обладнаний системою автоматичного електророзжигу і системою безпеки.
Багаторівнева система безпеки в колонці Житомир:
- Захист при згасанні полум'я: іонний контроль полум'я автоматично відключить подачу газу при згасанні полум'я пальника, повністю виключає витік газу;
- Захист від "сухого" горіння: при включенні водонагрівача без протоку води пристрій захисту автоматично відключить подачу газу;
- Захист від високого тиску: як тільки тиск води перевищить 1 МПа, запобіжний клапан автоматично зменшить тиск, щоб уникнути пошкоджень;
- Контроль тяги: якщо турбіна припинить роботу і датчик виявить відсутність повітряного потоку, реле тиску повітря негайно відключить подачу газу;
- Захист від розморожування: цей апарат обладнаний електричною системою захисту від замерзання, яка дозволяє апарату безперебійно працювати при температурах навколишнього середовища до -40 ° C;
- Захист від перегріву: якщо температура води перевищує температуру датчика перегріву (90 °C), негайно буде припинена подача газу і нагрівання води припиниться. Відновити роботу апарату можливо через 5-10 хвилин, після охолодження датчика перегріву;
- Раціональне використання води: після 20 хвилин використання гарячої води водонагрівач автоматично вимкнеться;
- Захист від стрибків напруги: при перевищенні допустимого струму або напруги захисний автомат припинить подачу живлення на апарат.
Переваги газової колонки Житомир ВПГ-20Т:
- безпроблемність експлуатації - проходить ретельну перевірку на заводі на стендах;
- всі комплектуючі ретельно підібрані для відповідності умовам експлуатації в Україні;
- без проблем працює в умовах перепадів тиску води та газу, не вимикається навіть при слабкому тиску води;
- датчики тяги димаря і іонізації;
- запобіжний клапан;
- пристрій подвійного розпалу;
Просте обслуговування і ремонт приладу. Легкий доступ до основних вузлів. За рахунок співвідношення невисокої ціни і хорошої якості є ідеальним рішенням для гарячого водопостачання приватних будинків, офісних приміщень і квартир. Проточний принцип роботи забезпечує високу економічність цих приладів, так як газ споживається тільки в момент водозабору.
Основні характеристики газової колонки:
- Модель - Житомир ВПГ - 20 Т
- Потужність, кВт - 20
- Тип камери згоряння закрита
- Відведення газів - турбированная
- Тип розпалювання - електричний
- Матеріал теплообмінника - мідь
- Модуляція полум'я - немає
- Підключення до електромережі - так
- Витрата газу, куб. м/год - 1,93
- Продуктивність, л/хв - 10
- Номінальний тиск газу, мбар - 13
- ККД, % - 90
- Габарити ВхШхГ, мм - 560х350х145
- Колір - білий
- Вага, кг - 10,8
- Виробництво - Україна - р. Житомир - Атем
- Гарантія 1 рік по всій Україні, за дотримання гарантійних зобов'язань.
Купити газову колонку АТЕМ Житомир ВПГ-20 Т з доставкою по Україні ви можете, оформивши онлайн замовлення у нас на сайті або зателефонувавши за телефоном (050) 194-89-99, (093) 245-23-30, (067) 423-33-86.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атем |
| Країна виробник | Україна |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вага | 10.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Тип топки | Відкрита |
| Види газового палива | Природний |
| Споживання природного газу | 1.93 куб.м/год |
| Робочий тиск газу | 13 мбар |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Термометр | Так |
| Прискорений нагрів | Так |
| Дисплей | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 6 бар |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
- Ціна: 4 990 ₴




