Газова колонка Rocterm ВПГ VEGA 20-12K3CG Турбо
Проточний газовий водонагрівач Rocterm VEGA 20-12K3GS із закритою камерою згоряння і призначений для монтажу з коаксіальним димоходом 60/100 мм.
Теплообмінник із безкисневої міді не проходить процедуру покриття сплавами на основі олова та олива, тому він безпечніший для довкілля. Сучасні системи електронного розпалювання пальника та іонізаційного контролю полум'я підвищують безпеку використання водонагрівача та економію газу. Панель керування обладнана дисплеєм, на якому виводиться точна температура. Завдяки датчику температури, числовому датчику протоку та модуляційному газовому клапану автоматично встановлюється потрібна потужність і підтримуватиметься стабільна температура гарячої води. Також газовий водонагрівач має захист від замерзання теплообмінника до -40 градусів Цельсія на вулиці.
Технічні характеристики газової колонки Роктерм:
- Модель-VEGA 20-10K3GS
- Тип: турбо
- Продуктивність, л/хв-12
- Діаметр димоходу, мм — 100
- ККД, %-88
- Тип розпалювання: від мережі (повний автомат).
- Номінал ефективної теплової потужності, кВт-20
- Тип газу — природний
- Тиск води, МПа-0.018 — 0.68
- Максимальна витрата газу, м. бат.
- Габаритні розміри ВхШхГ, мм-525*340*155
- Розмір паковання — 676*414*302
- Вага, кг — 10 в пакованні — 12
- Гарантія: 2 року
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ROCTERM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Види газового палива | Природний |
| Споживання природного газу | 2.3 куб.м/год |
| Робочий тиск газу | 13 мбар |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 525 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Гідравлічне |
| Прискорений нагрів | Так |
| Дисплей | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Розпал пальника | Електронний |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Так |
- Ціна: 5 900 ₴

