Газовий котел Данко 8СВ димохідний, двоконтурний - вдосконалена серія побутових підлогових газових котлів торгової марки «Данко» потужністю від 8 до 24 кВт. Котли цієї серії виготовляються, як одноконтурні, так і з функцією водопідігріву (двоконтурні). Основний зварний трубчастий теплообмінник виготовляється з високоякісної сталі товщиною 3 мм. Газоходи теплообмінника виконані з більшого кількості димогарних труб, в які вставлено гвинтові турбулізатори. Це забезпечує максимальний відбір температури відхідних димових газів, швидкий нагрів теплоносія в теплообміннику і максимальний ККД котла.
Для комплектації котлів використовуються: автоматика безпеки і регулювання: SIT, HONEYWELL, КАРЕ; імпортні інжекційні низкофакельные пальника з високоякісної термостійкої нержавіючої сталі, які забезпечують повне згоряння газу і стійке полум'я навіть при падінні тиску газу до 635 Па.
У двоконтурних котлах для нагрівання води на господарські потреби використовується мідний проточний змійовик-водонагрівач, вмонтований в основній теплообмінник. В сучасних умовах газопостачання енергозберігаючі котли «Данко» ідеально задовольняють вимоги споживачів
Гарантия — 30 місяців з дати продажу або 36 місяців з дня випуску котла. Протягом терміну гарантії неполадки, які виникли з вини заводу, усуваються представниками заводу-виробника або місцевими службами газових господарств з доставкою необхідних запасних частин за рахунок заводу-виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Данко |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 18 кВт |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Витратуа газового палива | 2.1 куб.м/год |
| Вага | 85 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Підключення газу | 1/2" |
- Ціна: 12 000 ₴


