Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова колонка Roda JSD20-T1 турбо
Газовий проточний водонагрівач або просто газова колонка RODA. Враховуючи попит на даний тип обладнання, німецький концерн RODA запустив в Китаї збірку недорогий, але надійної і безпечної газової колонки під ТМ RDA. Безпека понад усе – основне гасло цієї продукції. Час аварійного відключення колонки, за рахунок високоякісних датчиків, становить всього 30 секунд, при нормованих 60 сек (згідно ДСТУ 2356-94).
Газові колонки RDA спеціально проектувалися для України і в конструкції водонагрівача враховані такі особливості:
- теплообмінник у колонки RDA мідний з вогнетривким покриттям;
- роздільні ручки регулювання потужності і температури;
- модель з дисплеєм показує температуру води і коди блокувань;
- запуск колонки можливий навіть при низькому тиску води;
- газоводяной блок не вимогливий до тиску і якості газу;
- компактний розмір колонки RDA (ультратонкий корпус);
Купити газову колонку Roda JSD20-T1 турбовану оптом або в роздріб, скористайтеся кошиком замовлень або зателефонуйте за тел. (050) 194-89-99, (093) 245-23-30, (067) 423-33-86
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roda |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 12.5 кг |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підводка | Нижня |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Споживання природного газу | 2.3 куб.м/год |
| Робочий тиск газу | 13 мбар |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 590 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 340 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Так |
| Дисплей | Так |
| Максимальний тиск води | 6 бар |
| Мінімальний тиск води | 0.3 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Розпал пальника | Електронний |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Управління водонагрівачем | Гідравлічне |
| Прискорений нагрів | Так |
- Ціна: 6 795 ₴




