Газова колонка Іскра – це проточний газовий водонагрівач потужністю 20 кВт з відводом продуктів згоряння через димохід.
Газова колонка Іскра виконана з малюнком Морський захід, поверхня захищена склом. Потужність водонагрівача дозволяє отримувати 10 літрів гарячої води за 1 хвилину. Така продуктивність дозволяє забезпечити гарячою водою 2 точки водоспоживання (Ванна і Кухня).
Наявність LCD дисплея і надійна ручна система регулювання тиску води і газу дозволяє здійснювати контроль робочої температури і не перегрівати теплообмінник.
Особливості газової колонки Іскра, які забезпечують безпеку її експлуатації:
- Подвійне пристрій розпалювання - при стандартному тиску газу розпал відбувається рівномірно без бавовни;
- Запобіжний клапан спрацьовує, якщо тиск води занадто велике (як тільки тиск перевищить 10 Мпа, запобіжний клапан автоматично зменшить тиск, щоб запобігти пошкодження;
- Датчик іонної індукції контролює подачу газу в газову колонку (якщо газ перестане надходити, прилад автоматично відключиться);
- Датчик контролю тяги (у разі відсутності або недостатньої тяги прилад моментально відключиться);
- Защита от перегрева теплообменника (если температура теплообменника превысит 80°С, прибор автоматически отключится);
- Система контроля перегрева предотвращает выход из строя теплообменника, путем отключения форсунки после 20 минут работы на максимальной мощности;
- Встроенный сетчатый фильтр на подаче холодной воды предотвращает засорение теплообменника;
- Специальная конструкция форсунки предотвращает отрыв пламени от сопел;
- Система "Dry-Burn" защищает от горения без воды (газовый клапан отключается автоматически в случае горения без воды);
- Возможность использования аппарата в режиме "зима-лето";
- Підходить для використання в багатоповерхових будинках - працює при низькому тиску води (0,25 бар).
Щоб купити газову колонку Matrix від представника оптом або в роздріб, скористайтеся кошиком замовлень або зателефонуйте за тел. (050) 194-89-99, (093) 245-23-30, (067) 423-33-86.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Іскра |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Робочий тиск | 2 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Види газового палива | Природний |
| Споживання природного газу | 2.1 куб.м/год |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 148 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Максимальний тиск води | 7 бар |
| Розпал пальника | Електронний |
| Датчик іонізації | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Так |
- Ціна: 3 600 ₴







