Газова колонка Beretta Idrabagno AQUA 11 Димохідна
Газова колонка Beretta Idrabagno AQUA 11 -проточний газовий водонагрівач це одна з найпопулярніших колонок - призначена для нагрівання холодної води в квартирі, будинку або котеджі. В залежності від потужності, газова колонка здатна нагрівати різну кількість гарячої води в хвилину. Здатна видати 11 літрів гарячої води за хвилину. Колонка оснащена модуляцією - системою автоматичної зміни потужності в залежності від протоку води. Підпал колонки відбувається повністю автоматично, але за умови постійної роботи гнота - запальника, який підпалюється одноразово за допомогою п'єзорозпалу.
Вигоди газової колонки Beretta Idrabagno Aqua 11:
- Високоякісна італійська збірка
- Висока економічність, так як газ споживається тільки в момент водорозбору висока ступінь надійності, яка забезпечується контуром безпеки, що стежать за стійким видаленням диму і наявністю полум'я
- Працює при мінімальному тиску води в системі 0,2 бар
- За счет соотношения приемлемой цены и высокого качества колонка является идеальным решением для горячего водоснабжения частных домов, офисных помещений и квартир.
Функциональные характеристики Beretta Idrabagno Aqua 11:
- Модель с пъезорозжигом.
- Независимость от внешних источников питания
- Газовая горелка из нержавеющей стали с плавной регулировкой мощности в зависимости от расхода воды через водонагреватель
- Газовая горелка из нержавеющей стали с плавной регулировкой мощности в зависимости от расхода воды
- Водяна арматура з порогом включення 0,2 бар дозволяє експлуатувати колонку в системах з дуже низьким тиском води в водопроводі
- Номінальна потужність водонагрівача забезпечується при тиску газу на вході 130 ммВст
- Мінімальний тиск газу на вході для водонагрівачів Idrabagno 11 - 2 мбар.
- Діаметри патрубків подачі і відбору води, підключення газової магістралі - G 1/2"
- Повна заводська готовність до експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beretta |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 10.6 кг |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Потужність номінальна | 21.8 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Продуктивність | 11 літр/хв |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Споживання природного газу | 2.2 куб.м/год |
| Робочий тиск газу | 13 мбар |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Тип топки | Відкрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 617 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 314 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Так |
| Максимальний тиск води | 10 бар |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Розпал пальника | П'єзорозпалювання |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Управління водонагрівачем | Гідравлічне |
| Прискорений нагрів | Так |
- Ціна: 6 164 ₴



