
Газова колонка Savanna 18 кВт 10 л LCD біла проточний газовий водонагрівач
2 800 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 194-89-99
- +380 (67) 423-33-86
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова колонка Savanna 18 кВт 10 л LCD біла
Новітня лінійка від виробника SAVANNA . По якості і технічним характеристикам, їх можна ставити на один щабель з самими іменитими виробниками.
Переваги Savanna 10 л LCD біла:
- Такие колонки могут работать при низком давлении и слабом напоре воды, что станет несомненным плюсом для всех жителей Украины.
- Автоматический электронный розжиг
- Медный теплообменник весом не менее 2 килограмм.
- Электронный датчик температуры нагрева воды для полного контроля бытового прибора.
- Датчик против замерзания в турбированной серии.
- Датчик тяги.
- Датчик защиты от перегрева.
- Датчик контроля отрыва пламени от горелок.
- Датчик возгорания.
Технические характеристики Savanna 10 л LCD белая:
- Номинальная мощность – 18 кВт;
- Тип розжига – автомат;
- Давление природного газа - 0,4-1,63 Па;
- Габаритні розміри (ВхШхГ) – 585х330х150 мм;
- Гарантія – 1 рік.
Купити газову колонку Savanna 18 кВт 10 л LCD з доставкою по Україні ви можете, оформивши онлайн замовлення у нас на сайті або зателефонувавши за телефоном (050) 194-89-99, (093) 245-23-30, (067) 423-33-86.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Savanna |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 18 кВт |
| Максимальна температура нагріву води | 85 град. |
| Робочий тиск | 7 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Тип топки | Відкрита |
| Види газового палива | Природний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 585 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Гідравлічне |
| Дисплей | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Мінімальний тиск води | 0.4 бар |
| Максимальний тиск води | 7 бар |
| Розпал пальника | Електронний |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Так |
- Ціна: 2 800 ₴
