Газова колонка Beretta Idrabagno AQUA 14 i Димохідна
Газова колонка Beretta Idrabagno Aqua 14i - це вдосконалена модель колонки Beretta Idrabagno 14, яка стала справжнім бестселером в Україні. Така любов пояснюється просто - простота, висока надійність, довгий термін служби і прийнятна ціна.
Вигоди газової колонки Beretta Idrabagno Aqua 14i:
-
Електропідпал (немає необхідності запалювати колонку. Вона включається при відкритті крана і відключається при закритті.)
-
Високоякісна італійська збірка
-
Висока економічність, так як газ споживається тільки в момент водорозбору висока ступінь надійності, яка забезпечується контуром безпеки, що стежать за стійким видаленням диму і наявністю полум'я
-
Працює при мінімальному тиску води в системі 0,2 бар
-
За рахунок співвідношення доступної ціни і високої якості колонка є ідеальним рішенням для гарячого водопостачання приватних будинків, офісних приміщень і квартир.
Функціональні характеристики Beretta Idrabagno Aqua 14i
-
Модель з автоматичним електророзпалом.
-
Незалежність від зовнішніх джерел живлення
-
Газовая горелка из нержавеющей стали с плавной регулировкой мощности в зависимости от расхода воды через водонагреватель
-
Водонагреватели обладают высокой степенью надежности, обеспечиваемой контуром безопасности, следящим за устойчивым дымоудалением и наличием пламени
-
Газовая горелка из нержавеющей стали с плавной регулировкой мощности в зависимости от расхода воды
-
Водная арматура с порогом включения 0,2 бар позволяет эксплуатировать колонку в системах с очень низким давлением воды в водопроводе
-
Номинальная мощность водонагревателя обеспечивается при давлении газа на входе 130 ммВст
-
Мінімальний тиск газу на вході для водонагрівачів Idrabagno 11 - 2 мбар.
-
Діаметри патрубків подачі і відбору води, підключення газової магістралі - G 1/2"
-
Повна заводська готовність до експлуатації.
Купити Газову колонку Beretta Idrabagno Aqua 14 i з доставкою по Україні ви можете, оформивши онлайн замовлення у нас на сайті або зателефонувавши за телефоном (050) 194-89-99, (093) 245-23-30, (067) 423-33-86.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beretta |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 13.1 кг |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Потужність номінальна | 27.2 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Продуктивність | 14 літр/хв |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Споживання природного газу | 3 куб.м/год |
| Робочий тиск газу | 13 мбар |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Тип топки | Відкрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 655 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 363 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Так |
| Максимальний тиск води | 10 бар |
| Мінімальний тиск води | 0.2 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Розпал пальника | Електронний |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Управління водонагрівачем | Гідравлічне |
| Прискорений нагрів | Так |
- Ціна: 9 062 ₴


