
Газова варильна поверхня Доміно "газ на склі" Minola MGG 31263 WH
2 499 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (67) 423-33-86
Газова варильна поверхня Доміно "газ на склі" Minola MGG 31263 WH.
Варильна поверхня "газ на склі", колір - білий,ширина 30 см, 2 газові італійські конфорки SABAF, конфорка WOK, електропідпал в ручці управління, чавунні решітки "павуки", фронтальна панель управління, закруглені краї.
Загальний опис газової варильної поверхні Доміно Minola MGG 31263 WH:
- Модель — Minola MGG 31263 WH
- Тип поверхні — Газова доміно
- Колір — Білий
- Матеріал поверхні Загартоване скло
- Виробник — Minola
- Країна виробник — Туреччина
- Країна реєстрація бренду — Польща
- Гарантія від виробника, міс — 12
Функціональні особливості:
- Ширина, см — 30
- Матеріал решіток — Емальовані решітки "павуки"
- Електропідпал в ручці
- Газ контроль — Немає
Комплектація:
- Конфорка WOK — Так
- WOK адаптер — Немає
- Кава адаптер — Немає
- Plug&Cook (евровілка, довжина шнура 0,7 м) — Так
- Гарантійний талон, Інструкція, Монтажний комплект — Так
Технічні характеристики:
- Передня конфорка — 1 кВт
- Задня конфорка — 3 кВт (WOK)
- Тип газу: природний
- Перехідник на балонний газ — в комплекті
- Потужність підключення, Вт — 4000
- Напруга мережі, В — 220-240
- Частота мережі, Гц — 50-60
- Розміри в упаковці (ШхВхГ), см — 36×14×59
- Розміри без упаковки (ШхВхГ), см — 29х5,5х51,5
- Вага НЕТТО, кг — 6,3
- Вага БРУТТО, кг — 7
- Розташування панелі управління — Фронтальне
Купити газову варильну поверхню Доміно Minola MGG 31263 WH з доставкою по Україні ви можете, оформивши онлайн замовлення у нас на сайті або зателефонувавши за телефоном (050) 194-89-99, (093) 245-23-30, (067) 423-33-86.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дизайн "Доміно" | Так |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 6.3 кг |
| Висота | 55 мм |
| Глибина | 515 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал решітки | Чавунні решітки "павуки" |
| Тип електропідпалу | в ручках керування |
- Ціна: 2 499 ₴








