
Варильна поверхня комбінована "газ на склі" Minola MKG 63165 BL
3 199 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 194-89-99
- +380 (67) 423-33-86
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Варильна поверхня комбінована "газ на склі" Minola MKG 63165 BL.
Варильна поверхня газово-електрична на склі, колір - чорний, ширина 60 см, 3 газові конфорки + 1 електрична швидкого нагріву, електропідпал в ручці управління, чавунні решітки "павуки", бокова панель управління.
Загальний опис комбінованої варильної поверхні "газ на склі" Minola MKG 63165 BL:
- Модель — Minola MKG 63165 BL
- Тип поверхні — Комбінована
- Колір — Чорний
- Матеріал поверхні Загартоване скло
- Тип конфорок — 3 + 1 Електро Hi-Speed
- Виробник — Minola
- Країна виробник — Туреччина
- Країна реєстрація бренду — Польща
- Гарантія від виробника, міс — 12
Функціональні особливості:
- Ширина, см — 60
- Матеріал решіток — Чавунні решітки "павуки"
- Електропідпал в ручці
- Газ контроль — Немає
Комплектація:
- Конфорка WOK — Немає
- WOK адаптер — Немає
- Кава адаптер — Немає
- Plug&Cook (евровілка, довжина шнура 0,7 м) — Так
- Гарантійний талон, Інструкція, Монтажний комплект — Так
Технічні характеристики:
- Передня права конфорка — 0,9 кВт
- Передня ліва конфорка — 2,2 кВт
- Задня права конфорка — 1,65 кВт
- Задня ліва конфорка — 1,5 кВт
- Тип газу: природний
- Перехідник на балонний газ — в комплекті
- Потужність підключення, Вт — 6250
- Напруга мережі, В — 220-240
- Частота мережі, Гц — 50-60
- Розміри в упаковці (ШхВхГ), см — 61,5×9,5×51,5
- Розміри без упаковки (ШхВхГ), см — 60х9х50
- Вага НЕТТО, кг — 8
- Вага БРУТТО, кг — 9,5
- Розташування панелі управління — Бічний
Купити комбіновану варильну поверхню "газ на склі" Minola MKG 63165 BL з доставкою по Україні ви можете, оформивши онлайн замовлення у нас на сайті або зателефонувавши за телефоном (050) 194-89-99, (093) 245-23-30, (067) 423-33-86.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Стан | Новий |
| Тип | Комбінована |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 3 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал решітки | Чавунні решітки "павуки" |
| Споживана потужність | 6250 |
| Тип електропідпалу | в ручках керування |
- Ціна: 3 199 ₴








