
Варочна поверхня електрична Доміно склокерамічна Minola MVH 3012 GBL
2 699 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (67) 423-33-86
Варочна поверхня електрична Доміно склокерамічна Minola MVH 3012 GBL.
Варильна поверхня Domino моделі MVH 3012 GBL виготовлена з склокерамічною панелі, яка володіє набором чудових властивостей: висока механічна міцність, зносостійкість, а також хороші електричні характеристики ізоляції.
У даної моделі 2 конфорки нагрівального типу Hi-Light . Ця модель має стильний дизайн і є оптимальним варіантом для невеликих приміщень
Фронтальне розташування панелі управління на основі поворотних перемикачів робить її гранично зручною у використанні.
У поверхні реалізовано 7 рівнів потужності, що дозволяє підібрати підходящу потужність нагріву для кожної страви окремо.
З допомогою індикації залишкового тепла можна визначити, яка конфорка ще не охолола, щоб використовувати її для підігріву готових страв.
Функція безпеки захист від переливу» у разі попадання вологи на поверхні варильної панелі виробляє її відключення, блокуючи всі конфорки.
В комплекті до варильної поверхні є: інструкція експлуатації, монтажний набір і схеми установки.
Загальний опис електричної варильної поверхні Доміно Minola MVH 3012 GBL:
- Модель — Minola MVH 3012 GBL
- Тип поверхні — Електрична Hi-Light
- Колір — Чорний
- Матеріал поверхні — Склокераміка Kanger
- Тип конфорок — 2 Електро Hi-Light
- Виробник — Minola
- Країна виробник — КНР
- Країна реєстрація бренду — Польща
- Гарантія від виробника, міс — 12
Функціональні особливості:
- Ширина, см — 30
- Кількість рівнів потужності — 7
- Управління — Поворотні перемикачі
- Дисплей Немає
- Таймер — Немає
Комплектація:
- Plug&Cook (евровілка,) — Немає
- Гарантійний талон, Інструкція, Монтажний комплект — Так
Технічні характеристики:
- Передня — Ø16,5 см 1200 Вт
- Задня — Ø20 см 1800 Вт
- Потужність підключення, Вт — 3000
- Напруга мережі, В — 220-240
- Частота мережі, Гц — 50-60
- Розміри в упаковці (ШхВхГ), см — 36,3×11,5×57,5
- Розміри для вбудовування (ШхВхГ), см — 26,8х5,2х50
- Розміри без упаковки (ШхВхГ), см — 28,8х5,2х52
- Вага НЕТТО, кг — 4,8
- Вага БРУТТО, кг — 5,3
- Розташування панелі управління — Фронтальне
Купити електричну варильну поверхню Доміно Minola MVH 3012 GBL з доставкою по Україні ви можете, оформивши онлайн замовлення у нас на сайті або зателефонувавши за телефоном (050) 194-89-99, (093) 245-23-30, (067) 423-33-86.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дизайн "Доміно" | Так |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип управління | Механічне |
| Тип електричних нагрівачів | Hi-Light |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 52 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 288 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 52 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 500 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 268 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Кількість температурних режимів | 7 |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Таймер | Ні |
| Конфорки | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рамка по краях | закруглені краї |
- Ціна: 2 699 ₴








