
Варочна поверхня електрична Доміно склокерамічна Minola MVH 3042 GBL
3 099 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (67) 423-33-86
Варочна поверхня електрична Доміно склокерамічна Minola MVH 3042 GBL.
Виготовлена з склокерамічною панелі варильна поверхня MVH 3042 GBL з нагрівальними елементами типу Hi-Light виконана в красивому дизайні, проста в догляді і ідеально підійде для невеликих приміщень.
Модель типу Domino з фронтальним розташуванням сенсорної панелі управління, не займає багато робочого простору, так як ширина становить – 30 див.
У поверхні реалізовано 9 рівнів потужності, що дозволяє підібрати підходящу потужність нагріву для кожної страви окремо.
Дана модель оснащена функцією автовимкнення після останньої зміни температури або активації інших функцій. А значить виключається ризик залишити працюючу панель надовго без нагляду.
Завдяки індикації залишкового тепла, можна не тільки уберегти себе від опіків, а використовувати теплову енергію за призначенням заощадивши при цьому електрика.
Функція блокування від доступу дітей виключає ймовірність випадкової зміни налаштувань, що підвищує безпеку експлуатації. А в разі попадання вологи на поверхню варильної панелі виробляє її відключення, блокуючи всі конфорки. Що робить її максимально простою і доступною у використанні.
В комплекті до варильної поверхні є: інструкція експлуатації, монтажний набір і схеми установки.
Загальний опис електричної варильної поверхні Доміно Minola MVH 3042 GBL:
- Модель — Minola MVH 3042 GBL
- Тип поверхні — Електрична Hi-Light
- Колір — Чорний
- Матеріал поверхні — Склокераміка Kanger
- Тип конфорок — 2 Електро Hi-Light
- Виробник — Minola
- Країна виробник — КНР
- Країна реєстрація бренду — Польща
- Гарантія від виробника, міс — 12
Функціональні особливості:
- Ширина, см — 30
- Кількість рівнів потужності — 9
- Управління — Сенсорне
- Дисплей Немає
- Таймер — Таймер на кожну зону – до 99 хв.
- Індикатор залишкового тепла Да
- Захист від дітей Да
- Автовідключення — Так
- Оформлення кромки без рамки — Так
- Захист від переливу — Так
Комплектація:
- Plug&Cook (евровілка,) — Немає
- Гарантійний талон, Інструкція, Монтажний комплект — Так
Технические характеристики:
- Передняя — Ø16,5 см 1200 Вт
- Задняя — Ø20 см 1800 Вт
- Мощность подключения, Вт — 3000
- Напряжение сети, В — 220-240
- Частота сети, Гц — 50-60
- Размеры в упаковке (ШхВхГ), см — 36,3×11,5×57,5
- Размеры для встраивания (ШхВхГ), см — 26,8х5,2х50
- Размеры без упаковки (ШхВхГ), см — 28,8х5,2х52
- Вес НЕТТО, кг — 4,8
- Вес БРУТТО, кг — 5,3
- Расположение панели управления — Фронтальное
Купити електричну варильну поверхню Доміно Minola MVH 3042 GBL з доставкою по Україні ви можете, оформивши онлайн замовлення у нас на сайті або зателефонувавши за телефоном (050) 194-89-99, (093) 245-23-30, (067) 423-33-86.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дизайн "Доміно" | Так |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип електричних нагрівачів | Hi-Light |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 52 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 288 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 52 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 500 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 268 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Захист від дітей | Так |
| Індикатор залишкового тепла | Так |
| Кількість температурних режимів | 9 |
| Максимальний час установки таймера | 99 хв |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Конфорки | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рамка по краях | закруглені краї |
- Ціна: 3 099 ₴








