
Варочна поверхня електрична Доміно склокерамічна Minola MVH 3242 GBL
3 299 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (67) 423-33-86
Варочна поверхня електрична Доміно склокерамічна Minola MVH 3242 GBL.
Склокерамічна варильна поверхня MVH 3242 GBL оснащена 2 конфорками з типом нагрівальних елементів – Hi-Light.
За допомогою сенсорного управління можна легко активувати обрану вами функцію, підібравши (з 9 ступенів потужності ) потрібний рівень для приготування Вашого страви. Зручне розташування панелі робить дану варильну поверхню доступною у використанні.
До того ж кожна конфорка обладнана індикатором залишкового тепла. Це захисне пристосування подає сигнал про те, що конфорки після закінчення використання ще не охололи.
Безпека експлуатації гарантує функція автоматичного відключення , що захищає прилад від перегріву.
Двоконтурна зона нагріву полегшить вибір посуду для приготування, завдяки вибору з двох різних діаметрів зон нагріву, ви можете використовувати для приготування велику сковороду, сотейник або маленьку каструлю, а вірно підібрана зона нагріву додатково допоможе економити електроенергію і захистить ручки вашої посуду від зайвого нагріву. Вибрати діаметр зони ви можете одним натисканням на сенсор панелі управління. Наявність різних зон розширення робить експлуатацію варильної поверхні більш зручною і дозволяє використовувати посуд різного діаметра.
У даній моделі варильної поверхні можна встановити таймер тривалістю до 99 хвилин. Після завершення приготування панель автоматично вимкнеться і пролунає звуковий сигнал. У разі попадання вологи поверхня буде відключена, блокуючи всі конфорки.
Функція блокування від доступу дітей захищає поверхню від випадкового включення \ виключення конфорок або зміни налаштувань.
В комплекті до варильної поверхні є: інструкція експлуатації, монтажний набір і схеми установки.
Загальний опис електричної варильної поверхні Доміно Minola MVH 3242 GBL:
- Модель — Minola MVH 3242 GBL
- Тип поверхні — Електрична Hi-Light
- Колір — Чорний
- Матеріал поверхні — Склокераміка Kanger
- Тип конфорок — 2 Електро Hi-Light
- Виробник — Minola
- Країна виробник — КНР
- Країна реєстрація бренду — Польща
- Гарантія від виробника, міс — 12
Функціональні особливості:
- Ширина, см — 30
- Кількість рівнів потужності — 9
- Управління — Сенсорне
- Дисплей Немає
- Таймер — Таймер на кожну зону – до 99 хв.
- Розширена зона на 2 конфорки — Так
- Індикатор залишкового тепла Да
- Захист від дітей Да
- Автовідключення — Так
- Оформлення кромки без рамки — Так
- Захист від переливу — Так
Комплектація:
- Plug&Cook (евровілка,) — Немає
- Гарантійний талон, Інструкція, Монтажний комплект — Так
Технічні характеристики:
- Передня — Ø16,5 см 1200 Вт
- Задня — Ø13/20 см 1200/2000 Вт
- Потужність підключення, Вт — 2400/3200
- Напруга мережі, В — 220-240
- Частота мережі, Гц — 50-60
- Розміри в упаковці (ШхВхГ), см — 36,3×11,5×57,5
- Розміри для вбудовування (ШхВхГ), см — 26,8х5,2х50
- Розміри без упаковки (ШхВхГ), см — 28,8х5,2х52
- Вага НЕТТО, кг — 4,8
- Вага БРУТТО, кг — 5,3
- Розташування панелі управління — Фронтальне
Купити електричну варильну поверхню Доміно Minola MVH 3242 GBL з доставкою по Україні ви можете, оформивши онлайн замовлення у нас на сайті або зателефонувавши за телефоном (050) 194-89-99, (093) 245-23-30, (067) 423-33-86.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дизайн "Доміно" | Так |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип електричних нагрівачів | Hi-Light |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 52 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 288 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 52 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 500 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 268 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Захист від дітей | Так |
| Індикатор залишкового тепла | Так |
| Кількість температурних режимів | 9 |
| Максимальний час установки таймера | 99 хв |
| Споживана потужність | 3200 Вт |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Конфорки | |
| Кількість конфорок двоконтурних | 1 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рамка по краях | закруглені краї |
- Ціна: 3 299 ₴








