
Газова варильна поверхня Доміно "газ на склі" Perfelli HGG 31023 WH
2 299 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (67) 423-33-86
Газова варильна поверхня Доміно "газ на склі" Perfelli HGG 31023 WH.
Газова варильна поверхня HGG 31023 виготовлена з міцного загартованого скла і відрізняється вишуканим дизайном. Чавунні решітки повністю закривають поверхню, завдяки своїй цільної конструкції гарантують надійність і безпеку. Прилад має функцію автоматичного підпалу вбудовану в поворотні перемикачі. Завдяки компактним габаритам панель зможе вміститися в малогабаритні кухні будь-яких дизайнів.
Загальний опис газової варильної поверхні Доміно Perfelli HGG 31023 WH:
- Модель — Perfelli HGG 31023 WH
- Тип поверхні — Газова
- Колір — Білий
- Матеріал поверхні Загартоване скло робочої поверхні має товщину 8 мм!
- Тип конфорок — SABAF made in Italy
- Виробник — Perfelli
- Країна виробник — Туреччина
- Країна реєстрація бренду — Польща
- Гарантія від виробника, міс — 12
Функціональні особливості:
- Ширина, см — 30
- Матеріал решіток — Чавун
- Електропідпал в ручці
- Газ контроль — Немає
Комплектація:
- Конфорка WOK — Немає
- WOK адаптер — Немає
- Кава адаптер — Немає
- Plug&Cook (евровілка) — Так
- Гарантійний талон, Інструкція, Монтажний комплект — Так
Технічні характеристики:
- Передня — 1 кВт
- Задня — 2,6 кВт
- Тип газу: природний
- Перехідник на балонний газ — в комплекті
- Потужність підключення, Вт — 3600
- Напруга мережі, В — 220-240
- Частота мережі, Гц — 50-60
- Розміри в упаковці (ШхВхГ), см — 35,5×14,5×59
- Розміри без упаковки (ШхВхГ), см — 29х5,5х51,5
- Вага НЕТТО, кг — 5,8
- Вага БРУТТО, кг — 6,7
- Розташування панелі управління — Фронтальне
Купити газову варильну поверхню Доміно Perfelli HGG 31023 WH з доставкою по Україні ви можете, оформивши онлайн замовлення у нас на сайті або зателефонувавши за телефоном (050) 194-89-99, (093) 245-23-30, (067) 423-33-86.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Perfelli |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дизайн "Доміно" | Так |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 5.8 кг |
| Висота | 55 мм |
| Глибина | 515 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Споживана потужність | 3600 Вт |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип електропідпалу | в ручках керування |
- Ціна: 2 299 ₴





