
Газова варильна поверхня Доміно "газ на склі" Perfelli HGG 31243 BL
2 499 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 194-89-99
- +380 (67) 423-33-86
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газова варильна поверхня Доміно "газ на склі" Perfelli HGG 31243 BL.
Незвичайний дизайн поверхні HGG 31243 сподобається любителям нестандартних рішень. Конфорки поверхні обладнані електророзпалом, який встановлений в кожній ручці і дозволяє легко розпалити полум'я без підручних предметів. Міцна чавунна решітка забезпечить стійкість посуду різних діаметрів і ваги.
Загальний опис газової варильної поверхні Доміно Perfelli HGG 31243 BL:
- Модель — Perfelli HGG 31243 BL
- Тип поверхні — Газова
- Колір — Чорний
- Матеріал поверхні Загартоване скло робочої поверхні має товщину 8 мм!
- Тип конфорок — SABAF made in Italy
- Виробник — Perfelli
- Країна виробник — Туреччина
- Країна реєстрація бренду — Польща
- Гарантія від виробника, міс — 12
Функціональні особливості:
- Ширина, см — 30
- Матеріал решіток — Чавунні решітки "павуки"
- Електропідпал в ручці
- Газ контроль — Немає
Комплектація:
- Конфорка WOK — Так
- WOK адаптер — Немає
- Кава адаптер — Немає
- Plug&Cook (евровілка) — Так
- Гарантійний талон, Інструкція, Монтажний комплект — Так
Технічні характеристики:
- Передня — 1 кВт
- Задня — 3 кВт WOK
- Тип газу: природний
- Перехідник на балонний газ — в комплекті
- Потужність підключення, Вт — 4000
- Напруга мережі, В — 220-240
- Частота мережі, Гц — 50-60
- Розміри в упаковці (ШхВхГ), см — 35,5×14,5×59
- Розміри без упаковки (ШхВхГ), см — 29х5,5х51,5
- Вага НЕТТО, кг — 4,5
- Вага БРУТТО, кг — 5,4
- Розташування панелі управління — Фронтальне
Купити газову варильну поверхню Доміно Perfelli HGG 31243 BL з доставкою по Україні ви можете, оформивши онлайн замовлення у нас на сайті або зателефонувавши за телефоном (050) 194-89-99, (093) 245-23-30, (067) 423-33-86.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Perfelli |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дизайн "Доміно" | Так |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 55 мм |
| Глибина | 515 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал решітки | Чавунні решітки "павуки" |
| Тип електропідпалу | в ручках керування |
- Ціна: 2 499 ₴









