Газова варильна поверхня Доміно Perfelli HGM 31423 BL.
Спеціально для малогабаритних кухонь - вбуд. поверхня HGM 31423 модульного типу «Domino». На панелі розташовані дві конфорки: одна економічна, а друга підвищеної потужності, з ними Ви зможете вибирати і ефективно використовувати посуд різних діаметрів. Поворотні перемикачі оснащені вбудованою системою електропідпалу, дозволяючи запалити вогонь без сірників і запальничок. Ручки управління мають плавний хід, дозволяючи комфортно регулювати інтенсивність полум'я. Данная поверхность оснащена системой безопасности газ-контроль, важная функция для автоматического отключения подачи газа при случайном затухании пламени.
Общее описание газовой варочной поверхности Домино Perfelli HGM 31423 BL:
- Модель — Perfelli HGM 31423 BL
- Тип поверхности — Газовая
- Цвет — Черный
- Материал поверхности — Эмаль
- Тип конфорок — SABAF made in Italy
- Производитель — Perfelli
- Страна производитель — Турция
- Страна регистрация бренда — Польша
- Гарантия от производителя, мес — 12
Функциональные особенности:
- Ширина, см — 30
- Материал решеток — Чугун
- Электроподжиг — в ручке
- Газ контроль — Да
Комплектація:
- Конфорка WOK — Немає
- WOK адаптер — Немає
- Кава адаптер — Немає
- Plug&Cook (евровілка) — Так
- Гарантійний талон, Інструкція, Монтажний комплект — Так
Технічні характеристики:
- Передня — 1 кВт
- Задня — 2,6 кВт
- Тип газу: природний
- Перехідник на балонний газ — в комплекті
- Потужність підключення, Вт — 3600
- Напруга мережі, В — 220-240
- Частота мережі, Гц — 50-60
- Розміри в упаковці (ШхВхГ), см — 35,5×14,5×59
- Розміри без упаковки (ШхВхГ), см — 29х5,5х51,5
- Вага НЕТТО, кг — 7,45
- Вага БРУТТО, кг — 8,35
- Розташування панелі управління — Фронтальне
Купити газову варильну поверхню Доміно Perfelli HGM 31423 BL з доставкою по Україні ви можете, оформивши онлайн замовлення у нас на сайті або зателефонувавши за телефоном (050) 194-89-99, (093) 245-23-30, (067) 423-33-86.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Perfelli |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дизайн "Доміно" | Так |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 7.45 кг |
| Висота | 55 мм |
| Глибина | 515 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Споживана потужність | 3600 Вт |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рамка по краях | закруглені краї |
| Тип електропідпалу | в ручках керування |
- Ціна: 2 299 ₴








