Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Варочна поверхня електрична Minola ME 6403 I.
Одна з найбільш доступних за ціною незалежних електричних варильних поверхонь – ME 6403. Характеризується чотирма зонами нагріву (чавунні «млинці»). Матеріал – нержавіюча сталь. Зони швидкого нагрівання діаметром 145 мм. Панель управління з поворотними регуляторами інтенсивності нагріву (три ступені) — збоку праворуч. Поверхня проста у використанні та монтажі.
Загальний опис електричної варильної поверхні Minola ME 6403 I:
- Модель — Minola ME 6403 I
- Тип поверхні — Електрична
- Колір — Нержавіюча сталь
- Матеріал поверхні — Нержавіюча сталь
- Тип конфорок — 4 Електро Hi-Speed
- Виробник — Minola
- Країна виробник — Туреччина
- Країна реєстрація бренду — Польща
- Гарантія від виробника, міс — 12
Функціональні особливості:
- Ширина, см — 60
- Управління — Поворотні перемикачі
- Дисплей Немає
- Таймер — Немає
Комплектація:
- Plug&Cook (евровілка,) — Немає
- Гарантійний талон, Інструкція, Монтажний комплект — Так
Технічні характеристики:
- Передня права конфорка — 1500 Вт
- Передня ліва конфорка — 1500 Вт
- Задня права конфорка — 1500 Вт
- Задня ліва конфорка — 1500 Вт
- Потужність підключення, Вт — 6000
- Напруга мережі, В — 220-240
- Частота мережі, Гц — 50-60
- Розміри в упаковці (ШхВхГ), см — 60×15×64,5
- Розміри без упаковки (ШхВхГ), см — 59х6х51,5
- Вага НЕТТО, кг — 10,1
- Вага БРУТТО, кг — 11
- Розташування панелі управління — Бічний
Купити електричну варильну поверхню Minola ME 6403 I з доставкою по Україні ви можете, оформивши онлайн замовлення у нас на сайті або зателефонувавши за телефоном (050) 194-89-99, (093) 245-23-30, (067) 423-33-86.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип управління | Механічне |
| Тип електричних нагрівачів | Чавунні |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 10.1 кг |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 515 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Кількість температурних режимів | 7 |
| Таймер | Ні |
| Конфорки | |
| Кількість електричних конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 6000 |
| Рамка по краях | закруглені краї |
- Ціна: 2 799 ₴




