Газова варильна поверхня Доміно Minola MGM 31225 I.
Газова варильна поверхня MGM 31225 незамінний елемент невеликої кухні. Конфорки різних потужностей покриті міцною чавунними гратами, що дозволяє, стійко встановити посуд не боячись при цьому можливості її перекидання. Поворотні перемикачі легко регулюють інтенсивність подачі газу, а також оснащені функцією електропідпалу для безпечного запалювання полум'я. Доповнює функціональність даної моделі наявність конфорки WOK.Така варильна поверхня гармонійно доповнить будь-який кухонний інтер'єр і зробить приготування їжі більш простим і швидким.
Загальний опис газової варильної поверхні Доміно Minola MGM 31225 I:
- Модель — Minola MGM 31225 I
- Тип поверхні — Газова доміно
- Колір — Нержавіюча сталь
- Матеріал поверхні — Нержавіюча сталь
- Тип конфорок — SABAF
- Виробник — Minola
- Країна виробник — Туреччина
- Країна реєстрація бренду — Польща
- Гарантія від виробника, міс — 12
Функціональні особливості:
- Ширина, см — 30
- Матеріал решіток — Чавун
- Електропідпал в ручці
- Газ контроль — Немає
Комплектація:
- Конфорка WOK — Так
- WOK адаптер — Немає
- Кава адаптер — Немає
- Plug&Cook (евровілка, довжина шнура 0,7 м) — Так
- Гарантійний талон, Інструкція, Монтажний комплект — Так
Технічні характеристики:
- Передня конфорка — 1 кВт
- Задня конфорка — 3 кВт WOK
- Тип газу: природний
- Перехідник на балонний газ — в комплекті
- Потужність підключення, Вт — 4000
- Напруга мережі, В — 220-240
- Частота мережі, Гц — 50-60
- Розміри в упаковці (ШхВхГ), см — 35,5×14,5×59
- Розміри без упаковки (ШхВхГ), см — 29х5х51,5
- Вага НЕТТО, кг — 6,3
- Вага БРУТТО, кг — 7
- Розташування панелі управління — Фронтальне
Купити газову варильну поверхню Доміно Minola MGM 31225 I з доставкою по Україні ви можете, оформивши онлайн замовлення у нас на сайті або зателефонувавши за телефоном (050) 194-89-99, (093) 245-23-30, (067) 423-33-86.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дизайн "Доміно" | Так |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 6.3 кг |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 515 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рамка по краях | закруглені краї |
| Тип електропідпалу | в ручках керування |
- Ціна: 2 199 ₴








