Твердопаливний котел Корді АОТВ-12 СТ сталь 6 мм
Твердотопливный котел Корди относится к универсальным котлам, который может работать на всех видах твердого топлива (уголь, пеллеты, дрова и древесные отходы, щепа, древесные брикеты и т.д.). Может использоваться как основной или как резервный источник тепла, как в системе с принудительной, так и с естественной циркуляцией теплоносителя.
Технические характеристики твердотопливного котла Корди:
- Модель- Корди АОТВ-12
- Номинальная мощность,кВт- 12
- Отапливаемая площадь,м2-120
- КПД :антрацид,%- 75, дрова,%- 60
- Номинальный расход топлива,кг/час:
- уголь каменный -1,2
- антрацит-1,1
- дрова-3,0
- Объем загруженного топлива,л-22
- Максимальное рабочее давление,атм- 2
- Минимальная температура теплоносителя,С- 50С
- Максимальная температура теплоносителя,С- 90С
- Температура продуктов сгорания,С-не менее 140
- Объем воды в котле,л- 32
- Размер топки (ГхШхВ),мм- не более- 320х290х320
- Размер котла (ГхШхВ),мм- не более 645х450х875
- Вес котла,кг- не более 100
- Производство- Украина-Красиловский з-д
Купить твердотопливный котел твердотопливный Корди АОТВ 12 СТ с доставкой по Украине вы можете, оформив онлайн заказ у нас на сайте или позвонив по телефону (050) 194-89-99, (093) 245-23-30, (067) 423-33-86.
Придбати в кредит котел твердопаливний Корді АОТВ 12 СТ з доставкою по Україні ви можете зателефонувавши за телефоном (050) 194-89-99, (093) 245-23-30, (067) 423-33-86.
Для детальної інформації тисніть на картинку нижче.
Знайшли дешевше? Знизимо ціну!
Тисніть на картинку нижче!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Красилівський агрегатний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 100 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова, Кам'яне вугілля |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 32 л |
| Об'єм камери згоряння | 22 л |
| Площа обігріву | 120 кв.м |
| Витрата твердого палива | 1.1 кг/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Відкрита |
| Колір | Синій |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 875 мм |
| Глибина | 645 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 50 град. |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1 бар |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа приміщень, що обігріваються, м2 | до 120 |
- Ціна: 9 970 ₴




