Варильна поверхня комбінована Доміно Minola MKM 34013 I.
Варильна поверхня газо-електрична, ширина 30 см, колір - сталевий, матеріал-нержавіюча сталь, 1 газова конфорка SABAF+ 1 електрична швидкого нагріву, електропідпал в ручці управління, емальовані решітки з матовим покриттям, якісна кислотостійка нержавіюча сталь, витримує короткочасне підняття температури до 900°С, ручки управління з жароміцного матеріалу, розсікачі - 3 мм, жиклери (Made in France), фронтальна панель управління.
Загальний опис комбінованої варильної поверхні Minola MKM 34013 I:
- Модель — Minola MKM 34013 I
- Тип поверхні — Комбінована
- Колір — Нержавіюча сталь
- Матеріал поверхні — Нержавіюча сталь
- Тип конфорок — 1 + 1 Електро Hi-Speed
- Виробник — Minola
- Країна виробник — Туреччина
- Країна реєстрація бренду — Польща
- Гарантія від виробника, міс — 12
Функціональні особливості:
- Ширина, см — 30
- Матеріал решіток — Емальований метал
- Електропідпал в ручці
- Газ контроль — Немає
Комплектація:
- Конфорка WOK — Немає
- WOK адаптер — Немає
- Кава адаптер — Немає
- Plug&Cook (евровілка, довжина шнура 0,7 м) — Так
- Гарантійний талон, Інструкція, Монтажний комплект — Так
Технічні характеристики:
- Передня — 1 кВт
- Задня — 1,5 кВт
- Тип газу: природний
- Перехідник на балонний газ — немає
- Потужність підключення, Вт — 2500
- Напруга мережі, В — 220-240
- Частота мережі, Гц — 50-60
- Розміри в упаковці (ШхВхГ), см — 34,5×15×59
- Розміри без упаковки (ШхВхГ), см — 29х6х51,5
- Вага НЕТТО, кг — 4,5
- Вага БРУТТО, кг — 5,4
- Розташування панелі управління — Бічний
Купити комбіновану варильну поверхню Доміно Minola MKM 34013 I з доставкою по Україні ви можете, оформивши онлайн замовлення у нас на сайті або зателефонувавши за телефоном (050) 194-89-99, (093) 245-23-30, (067) 423-33-86.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дизайн "Доміно" | Так |
| Матеріал решітки | Емальована сталь |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Комбінована |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 515 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 1 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рамка по краях | закруглені краї |
| Тип електропідпалу | в ручках керування |
- Ціна: 1 937 ₴







