
Стиральная машина полуавтомат ARDESTO WMH-B30 вертикальная загрузка, 3,5 кг
1 599 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (67) 423-33-86
Пральна машина напівавтомат ARDESTO WMH-B30
Компактна автоматична пральна машина з вертикальним завантаженням білизни. Обсяг бака – 3,5 кг. Таймер прання розрахований на 15 хвилин. Клас енергозбереження – A. Передбачена функція реверсу. Вага WMH-B30 становить 7 кг.
Проста і зручна конструкція
Корпус пральної машини WMH-B30 виконаний з міцного полікарбонату білого кольору. Всі внутрішні компоненти надійно ізольовані від контакту з водою. Пристрій відповідає II класу захисту від ураження струмом.
Невибаглива у використанні
Для підведення і зливу води передбачені шланги, а завдяки спеціальній панелі, розташованої всередині машинки, можна визначити рівень води. Вона також використовується для зливу води і фільтрації дрібних часток і повсті.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 3.5 кг |
| Матеріал бака | Пластик |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 615 мм |
| Глибина | 355 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 1 |
| Рівень шуму при пранні | 62 дБ |
- Ціна: 1 599 ₴






