Вітчизняні котли Термо Бар використовуються для опалення жили будинків, споруд побутового та комунального призначення. Новизна конструкції котлів полягає в тому, що водотрубний теплообмінник оригінальної конструкції забезпечує максимальну тепловіддачу; робочий тиск до 3 кгс/см2 котлів дозволяє працювати з природною і примусовою циркуляцією теплоносія. Багатосекційна атмосферна набірна пальник з нержавіючої сталі гарантує не тільки високу екологічну чистоту продуктів згорання, безшумність в роботі, а також відсутність накопичення сажі в камері згоряння при тривалій експлуатації котла. Пояснюється це особливістю конструкції основного пальника: вона поділена на декілька секцій, які забезпечують при всіх режимах роботи швидке і рівномірне розповсюдження газу по всій вогненної поверхні пальника, а також рівномірне нагрівання теплообмінних поверхонь. Завдяки новим технічним рішенням котли мають великий ресурс роботи, ККД не менше 90%, безшумні, екологічні показники на рівні світових стандартів. Італія забезпечує надійність, економічність і безпеку в роботі. Завдяки вдало розробленій конструкції котла в поєднанні з газомодуляціонной автоматикою EUROSIT забезпечується економія газу на 20-30%. Універсальність Котли випускаються двостороннього виконання, яке суттєво зменшує витрати на монтаж системи опалення.
Купити газовий котел Термо Бар КГ 18 Дѕ ви можете, оформивши онлайн замовлення у нас на сайті, або подзвонивши по телефону (050) 194-89-99, (093) 245-23-30, (067) 423-33-86.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термобар |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 68 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Тиск газу на вході в котел | 13 мбар |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 18 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Витратуа газового палива | 2 куб.м/год |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип топки | Відкрита |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 840 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 575 мм |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 35 град. |
- Ціна: 8 450 ₴


