Вітчизняні котли Термо Бар використовуються для опалення жили будинків, споруд побутового та комунального призначення. Новизна конструкції котлів полягає в тому, що водотрубний теплообмінник оригінальної конструкції забезпечує максимальну тепловіддачу; робочий тиск до 3 кгс/см2 котлів дозволяє працювати з природною і примусовою циркуляцією теплоносія. Багатосекційна атмосферна набірна пальник з нержавіючої сталі гарантує не тільки високу екологічну чистоту продуктів згорання, безшумність в роботі, а також відсутність накопичення сажі в камері згоряння при тривалій експлуатації котла. Пояснюється це особливістю конструкції основного пальника: вона поділена на декілька секцій, які забезпечують при всіх режимах роботи швидке і рівномірне розповсюдження газу по всій вогненної поверхні пальника, а також рівномірне нагрівання теплообмінних поверхонь. Завдяки новим технічним рішенням котли мають великий ресурс роботи, ККД не менше 90%, безшумні, екологічні показники на рівні світових стандартів. Італія забезпечує надійність, економічність і безпеку в роботі. Завдяки вдало розробленій конструкції котла в поєднанні з газомодуляціонной автоматикою EUROSIT забезпечується економія газу на 20-30%. Універсальність Котли випускаються двостороннього виконання, яке суттєво зменшує витрати на монтаж системи опалення.
|
Параметри / Марка |
КС-ГС-5,0 S |
КС-ГС-7,0 S |
КС-ГС-10 S |
КС-ГС ― 12,5-ДЅ |
КС-ГС-16 -ДЅ |
|
Номінальна теплова потужність, кВт |
5 |
7 |
10 |
12,5 |
16 |
|
Коефіцієнт корисної дії, % |
Не менше 90 |
||||
|
Номінальний тиск газу, Па |
1300 |
||||
|
Витрата газу, м3/год, не більше |
0,56 |
0,83 |
1,12 |
1,4 |
1,8 |
|
Робочий тиск Мпа (кг/см2), до |
0,2 (2) |
0,2 (2) |
|||
|
Розрідження в димоході, Па |
- |
||||
|
Маса, кг |
40 |
45 |
50/52 |
56/58 |
67/69 |
|
Опалювальний об'єм, м3 |
170 |
225 |
300 |
375 |
480 |
|
Продуктивність гарячої води, л/год при 35 0С |
- |
- |
185 |
310 |
360 |
|
Габаритні розміри: Довжина Ширина Висота |
|
|
|
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термобар |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 680 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 295 мм |
- Ціна: 5 090 ₴

