Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настенный газовый котел Ferroli Domina C 24 N с открытой камерой сгорания и естественной тягой. Это двухконтурный газовый котел с функцией отопления и ГВС и электророзжигом, который имеет элегантный дизайн с закругленными линиями. Настеный газовый двухконтурный котел Ferroli Domina C 24 N с открытой камерой сгорания и естественной тягой имеет компактные размеры и небольшой вес, это один из самых маленьких котлов, присутствующих сегодня на рынке. Котел обладает высоким КПД, благодаря применению новых технологий и максимально рациональной конструкции.
Можливість експлуатації як на зрідженому, так і на природному газі (за умови використання спеціального комплекту). Відмінно підходить для індивідуального опалення приміщень, оскільки має невелику потужність.
Можливість експлуатації як на зрідженому, так і на природному газі (за умови використання спеціального комплекту). Відмінно підходить для індивідуального опалення приміщень, оскільки має невелику потужність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferroli |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність номінальна | 23.5 кВт |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 91 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Відкрита |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Теплоносій | Вода |
| Об'єм води в котлі | 7 л |
| Колір | Білий |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Об'єм розширювального бака | 7 л |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX5D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Циркуляційний насос | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип котла | Класичний |
- Ціна: 14 490 ₴

