Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газові двоконтурні настінні котли серії Domiproject: зменшені розміри, бітермічний мідний теплообмінник, електронний розпал, модуляція полум'я. З природним диму або версія Турбо.
- цифрова система керування на базі двох мікропроцесорів: для контролю горіння і керування котлом;
- компактний мідний теплообмінник (патент Ferroli) нового зразка (труба в трубі) зовнішня поверхня теплообмінника покрита антикорозійним складом на основі алюмінію;
- камера згоряння виконана із сталі з антикорозійним алюмінієвим покриттям і ізольована всередині екологічним матеріалом; процес модуляції потужності систем опалювання і ГВП управляється електронною платою, обладнаною мікропроцесором;
- простота монтажу, завдяки великій відстані (190 мм) між стіною і штуцерами підключення; повний набір аксесуарів: настенний шаблон, мідні фітинги, стандартні крани для води і газу;
- система антиблокування насоса контуру опалення і ГВП, кожні 24 години простою котла на декілька секунд включає насос;
- зручне розташування внутрішніх компонентів котла, яке забезпечує легкий доступ до них з фронтальної частини котла, що спрощує і прискорює процес сервісного і технічного обслуговування;
- можливість підключення пульта дистанційного керування;
- захист від замерзання;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferroli |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 25 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 93 % |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Потужність номінальна | 32 кВт |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Об'єм води в котлі | 7 л |
| Витратуа газового палива | 2.73 куб.м/год |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Спосіб установки | Настінний |
| Теплоносій | Вода |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Висота | 700 мм |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Глибина | 230 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Циркуляційний насос | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Електричні параметри | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX5D |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Опалення | |
| Об'єм розширювального бака | 7 л |
- Ціна: 26 910 ₴

